بيشتر
خبرهای شهرستان مهدیشهر
با انتشار پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار شهرستان مهدیشهر از عموم مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی عبدالرضا میقانی،فرماندار شهرستان مهدیشهردر پیامی از عموم مردم برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان  سمنان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و با توجه به لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه، عبدالرضا میقانی، فرماندار شهرستان  مهدیشهردر پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به شرح ذیل است:  
در شرایط کنونی که در خانه ماندن، بهترین راه مبارزه با ویروس منحوس کرونا است به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور، دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در بستر فضای مجازی فراهم شده تا اوقات فراغت در خانه ماندن به کتابخوانی بگذرد.
برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی یک اقدام پسندیده در همین راستا بوده و خانواده‌ها باید از این فرصت کم نظیر برای تقویت روحیه مطالعه در فرزندان خود بهره برده و با شرکت در برنامه‌های این چنینی به رشد فرهنگی و توسعه اجتماعی منطقه و کشور کمک نمایند.
از آنجایی که مطالعه و کتابخوانی سطح آگاهی را افزایش می دهدو بهترین دوست و یار انسان کتاب است و در این شرایط، کتابخوانی می تواند اوقات خانه ماندن را با هدف افزایش آگاهی توام کند به همین منظور از همه دستگاه ها و مردم فهیم و فرهنگ دوست شهرستان مهدیشهر دعوت می کنم در این رویداد عظیم فرهنگی شرکت نمایند.
مشارکت در این جشنواره علاوه بر پاسداشت و گسترش فرهنگ‌ کتاب و کتابخوانی، موجبات آشنایی بیش از پیش با فرهنگ رضوی و سبک زندگی امام هشتم شیعیان حضرت امام رضا (ع) را فراهم خواهد ساخت.

 
 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]