بيشتر
خبرهای شهرستان میامی
صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار میامی از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی فرماندار میامی با صدور پیامی مردم این شهرستان را به شرکت در دهمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی دعوت کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، احمد ملایری، فرماندار شهرستان میامی در پیامی مردم این شهرستان را به شرکت در دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام وی به شرح ذیل است:
 بسم‌الله الرحمن الرحیم
در شرایط کنونی که در خانه ماندن، بهترین راه مبارزه با ویروس منحوس کرونا است به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، دهمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در بستر فضای مجازی فراهم‌شده تا اوقات فراغت در خانه ماندن به کتاب‌خوانی بگذرد.
 برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی یک اقدام پسندیده در همین راستا بوده و خانواده‌ها باید از این فرصت کم‌نظیر برای تقویت روحیه مطالعه در فرزندان خود بهره برده و با شرکت در برنامه‌های این‌چنینی به رشد فرهنگی و توسعه اجتماعی منطقه و کشور کمک نمایند.
ازآنجایی‌که مطالعه و کتاب‌خوانی سطح آگاهی را افزایش می دهد و بهترین دوست و یار انسان کتاب است و در این شرایط، کتاب‌خوانی می‌تواند اوقات خانه ماندن را باهدف افزایش آگاهی توأم کند به همین منظور از همه دستگاه‌ها و مردم فهیم و فرهنگ دوست شهرستان میامی دعوت می‌کنم در این رویداد عظیم فرهنگی شرکت کنند.
 مشارکت در این جشنواره علاوه بر پاسداشت و گسترش فرهنگ‌ کتاب و کتاب‌خوانی، موجبات آشنایی بیش‌ازپیش بافرهنگ رضوی و سبک زندگی امام هشتم شیعیان حضرت امام رضا (ع) را فراهم خواهد ساخت.

 
 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]