بيشتر
عکس

عکس

عکس

عکس

عکس

عکس
1397/5/13 شنبه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛ کتابخانه مرکزی استان سمنان تجهیز شد مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از تجهیز شدن کتابخانه‌مرکزی استان سمنان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛ کتابخانه مرکزی استان سمنان با اعتباری بالغ بر 180میلیون ریال از تخصیص بخش تملک دارایی و سرمایه ای استان سمنان در سال گذشته تجهیز شد.
نورعلی غلامحسین نیا سماکوش گفت: از اعتبار تخصیص یافته برای کتابخانه تلویزیون،لمینت یا پرس کارت، پرینتر،کمد امانت کتاب برای اعضا ثابت سالن مطالعه،میز مطالعه دونفره چوبی ،صندلی استاندارد میز دونفره چوبی ،پرده مخصوص پنجره های کودک ،میز امانت کتابدار،میز مخصوص رایانه جستجوی کتاب ،کمد مخصوص کتابداران ،کمد مخصوص وسایل شخصی مراجعین کتابخانه و قفسه بخش کودک خریداری شد.
وی با اشاره به این مطلب که سعی شده تا حتی الامکان مشکلات کتابداران و کتابخانه‌ها را رفع کنیم بیان داشت:تجهیز کتابخانه‌ها به صورت سخت افزاری و نرم افزاری و بررسی مشکلات عمرانی از جمله فعالیت‌های انجام شده توسط این اداره کل در سال‌های اخیر بوده است.
سماکوش با بیان اینکه در کتابخانه مرکزی استان سمنان 115هزارجلد کتاب،کتاب صوتی و کتاب بریل وجود دارد گفت: بیش از ده هزارو 700نفر عضوفعال این کتابخانه هستند.
وی در خاتمه با اشاره به این مطلب که این کتابخانه از دو مخزن اصلی،مرجع، استان شناسی، نشریات ،بخش کودک و بخش نابینایان تشکیل شده است خاطرنشان کرد:در این کتابخانه کلاس‌های آموزشی و فرهنگی در گروه سنی کودک و نوجوان برگزار می شود.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 737