بيشتر
عکس

تابستان 2.png

تابستان 3.png

تابستان 4.png

تابستان 5.jpg

عکس

8.png

9.jpg

10.jpg
1397/6/26 دوشنبه در کتابخانه عمومی شهید غلامرضا شهروی؛ کلاس‌های متنوع فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان برگزارشد کلاس‌های متنوع فرهنگی به صورت رایگان در کتابخانه عمومی شهید غلامرضا شهروی روستای لاسجرد، شهرستان سرخه برگزارشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخنه‌های عمومی استان سمنان؛ به همت طاهره رهایی، مسئول کتابخانه عمومی شهید غلامرضا شهروی؛ با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی، کیفی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، کشف استعدادها و توانمند سازی دانش آموزان و آشنایی آنان با کتاب و کتابخوانی و فضای کتابخانه و گذراندن بخشی از اوقات فراغت کودکان و نوجوانان همراه با خوانش کتاب، در ایام تابستان کلاس‌های رایگان فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه شهید غلامرضا شهروی برگزار شد.
مسئول کتابخانه عمومی شهید غلامرضا شهروی درگفتگویی با اشاره به این مطلب که در ایام تابستان کلاس‌های قصه گویی با محوریت داستان‌های قرآنی، آموزش قرآن( حفظ ، روخوانی و روانخوانی )، نقاشی، جمع خوانی کتاب، کاردستی و خلاقیت در این کتابخانه برگزارشد بیان داشت: به علت استقبال کودکان و نوجوانان این کلاس‌ها در طول سالجاری ادامه خواهد داشت.
طاهره رهایی با تاکید بر اهمیت آشنایی افراد با کتاب و قرار گرفتن در محیط کتابخانه از دوران خردسالی گفت: برگزاری برنامه‌های فرهنگی در کتابخانه موجب جذب مخاطبان می شود.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1212