بيشتر
5555

60000
1397/10/19 چهارشنبه دربخش کودک کتابخانه مرکزی استان سمنان؛ نشست کتاب‌خوان مولانا ویژه نونهالان برگزارشد نشست کتاب‌خوان مولانا ویژه نونهالان دربخش کودک کتابخانه مرکزی استان سمنان برگزارشد به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان؛ حنیفه صفری در حاشیه این نشست ضمن بیان اینکه بخش کودک کتابخانه مرکزی با برگزاری چنین نشست هایی سعی در آشنا کردن هر چه بیشتر کودکان با مفاخر و شعرای کشورمان دارد بیان داشت: در این نشست ها به بازخوانی آثارمفاخر و شعرا  پرداخته می شود.
وی افزود:جلسات نقد موجب افزایش اعتماد به نفس، توانایی نویسندگی و صحبت در جمع و آشنا شدن با متون و قلم نویسندگان مختلف می شود.
در این نشست که به همت مطهره پیمان خواه و مرضیه والی پور کتابداران بخش کودک این کتابخانه  انجام شد، کتابهای «خر برفت و خر برفت» نوشته پرویز امینی توسط مهدی عزیزی؛ « دزد قوچ» نوشته پرویز امینی توسط سینا ذوالفقاریان؛« مرد ناشنوا»نوشته پرویز امینی توسط حسین عزیزی؛ «مار در دهان خفته» نوشته پرویز امینی توسط فاطمه احسان جو و « طوطی و بقال» نوشته پرویز امینی توسط زهرا احسان‌جو معرفی شدند .
همچنین در این نشست کودکان ضمن معرفی کتاب‌های خوانده شده خودشان از مولانا به بحث و تبادل نظر پیرامون کتاب‌های معرفی شده پرداخته و در ادامه با مولانا و آثارش آشنا شدند. 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 380