بيشتر
عکس
1397/7/23 دوشنبه اتمام فرایند بهسازی و زیباسازی در کتابخانه عمومی حکیم الهی شهرستان سمنان مسئول کتابخانه حکیم الهی سمنان از اتمام تغییرات در این کتابخانه‌ عمومی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان،سودابه مختاری در گفتگویی بیان داشت: در راستای توسعه خدمات رسانی به مخاطبان با همت و حمایت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سمنان زیباسازی و بهسازی کتابخانه عمومی حکیم الهی به اتمام رسید تا مخاطبان با رضایت بیشتری از این مجموعه استفاده کنند.
وی از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در این کتابخانه خبر داد و گفت:خوشبختانه برنامه‌های فرهنگی این کتابخانه با استقبال گسترده ی مخاطبان نیز رو به رو شده است.
مختاری برگزاری جلسات معرفی کتاب، شعرگویی، قصه گویی، جمع خوانی ، روخوانی ، روانخوانی و حفظ قرآن کریم ،مسابقات نقاشی و کتاب‌خوانی را از جمله فعالیت‌های این کتابخانه عنوان کرد.
مسئول کتابخانه حکیم الهی سمنان با اشاره به این مطلب که باید برای توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی همه تلاش کنند افزود: مطالعه موجب پیشرفت جامعه می شود.
مختاری نقش والدین را در ترویج فرهنگ مطالعه مهم خواند و گفت: والدین باید از دوران کودکی فرزندان خود را با محیط کتابخانه اشنا کنند .
وی با تاکید براینکه ترویج فرهنگ مطالعه به عزم همگانی نیاز دارد اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی به ویژه نهادهای فرهنگی نقش بسزایی را در ترویج فرهنگ مطالعه دارند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 558