بيشتر
خبرهای شهرستان دامغان
1

2
توسط امام جمعه شهرستان دامغان صورت پذیرفت؛ تقدیر از کتابداران دامغانی حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدحسینیان، امام جمعه شهرستان دامغان؛ با اهدای لوح تقدیر از تلاش کتابداران کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در سال گذشته قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، در متن این لوح تقدیر آمده است:
بدون شک کتاب سبز ترین برگی است که معرفت را به ارمغان می آورد و دلها را به فروغ دانایی فروزان می سازد. امید داریم برگهای سبز کتاب همیشه طراوت بخش زندگی شما باشد.نظر به اینکه توفیق داشته اید در سال‌جاری در عمل به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)در توسعه فعالیتهای فرهنگی ،شرکت فعال در مسابقات و جشنواره های مختلف ،افزایش تعداد اعضای کتابخانه‌های عمومی،اشاعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در شهرستان گامهای موثری بردارید برخود لازم میدانم از تلاشهای ارزشمند جنابعالی تقدیر و تشکر نمایم.
امید است با اتکال به خداوند سبحان و در سایه پشتکارتان شاهد رشد و بالندگی و پیشرفت ایران اسلامی باشیم. توفیقات و تاییدات شما را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در سایه سار رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 150