بيشتر
عکس
1397/9/11 يكشنبه به مناسبت روز جهانی معلولان؛ نشست کتاب‌خوان توان خواهان بهزیستی شهرستان آرادان برگزارشد نشست کتاب‌خوان توان خواهان بهزیستی شهرستان آرادان در کتابخانه عمومی شهید فهمیده برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان،به مناسبت روز جهانی معلولان نشست کتاب‌خوان ویژه معلولان و روشندلان با همکاری اداره بهزیستی شهرستان و حضور ابراهیم مونسان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آرادان و حضورسید علی مصطفوی، سرپرست اداره بهزیستی شهرستان آرادان و جمعی از معلولان و روشندلان برگزار شد.
در این نشست سرپرست اداره بهزیستی شهرستان آرادان در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ونگاه ویژه به معلولان  بیان داشت: چنین نشست هایی موجب ترویج مطالعه و اعتماد به نفس معلولان می شود.
مصطفوی با اشاره به این مطلب که کتاب موجب افزایش آگاهی و آرامش انسان می شود اظهار داشت:آگاهی موجب کاهش معضلات اجتماعی می شود.
در ادامه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان با اشاره به این مطلب که برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی این شهرستان در حال برگزاری است افزود: این برنامه ها موجب توسعه کتاب و کتابخوانی می شود.
ابراهیم مونسان افزود:برگزاری رونمایی کتاب، بررسی و نقد کتاب و نشست کتاب‌خوان از جمله برنامه های کتابخانه های عمومی است.
در این نشست کتاب‌های «حکایت های گلستان سعدی» توسط زهرا عرب شهراب؛ «کتابی برای جوانان» توسط زهرا رواز؛ «قصه های عطار» توسط حسین قراچلو و«حکایت های بوستان سعدی» توسط مطهره لکزایی ارائه شد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 387