بيشتر
خبرهای شهرستان سمنان
120

400
در راستای ارتقاء سطح مطالعه و کتابخوانی؛ طرح همیار کتابدار در کتابخانه عمومی کومش سمنان اجرا شد مسئول کتابخانه عمومی کومش سمنان از اجرا طرح همیار کتابدار این کتابخانه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، طرح همیار کتابدار با هدف ترویج فرهنگ مطالعه توسط دانش آموزان و اعضای فعال کتابخانه اجرا شد.
منصوره خاتمی  در گفتگویی ضمن بیان اینکه در این طرح دانش آموزان و اعضای فعال کتابخانه کارت همیار کتابداررا دریافت کرده و به مدت یک هفته به‌عنوان همیار کتابدار فعالیت می‌کنند بیان داشت:هرکدام از همیاران کتابدارعضو بیشتری جذب کرده باشند، امتیاز می‌گیرند، و در پایان به همیار برتر جایزه ای از طرف کتابخانه اهدا می شود.
وی با اشاره به این مطلب که در کتابخانه کومش سمنان این طرح توسط طاهره نظری کمرودی کتابدار این کتابخانه در حال اجرا است افزود: اجرای چنین طرح هایی موجب جذب کودکان و نوجوانان به کتابخانه می شود.
خاتمی از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه خبر داد و گفت:  مخاطبان استقبال خوبی از برگزاری برنامه های فرهنگی در کتابخانه داشتند.
وی نقش والدین را در توسعه کتاب و کتابخوانی مهم خواند افزود: والدین از دوران کودکی باید فرزندان خود را با محیط کتابخانه آشنا کنند.
مسئول کتابخانه عمومی کومش سمنان با تاکید براینکه دانش آموزان آینده سازان کشور محسوب می شوند اظهار داشت: مطالعه آزاد برای دانش آموزان ضروری است

 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 357