بيشتر
خبرهای شهرستان آرادان
1
به مناسبت هفته جوان صورت پذیرفت؛ تجلیل از جوانان کتاب‌خوان مدرسه مدرس شهرستان آرادان به مناسبت هفته جوان از جوانان کتاب‌خوان مدرسه مدرس شهرستان آرادان تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌‎های عمومی استان سمنان، جلسه‌ای با حضور ابراهیم مونسان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان؛ محسن فدایی باش، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان؛ میثم سمیعی، معاون اداره آموزش‌وپرورش این شهرستان و شهرام ربیعی مدیر دبیرستان شهید مدرس به مناسبت هفته جوان برگزار شد.
شهرام ربیعی مدیر دبیرستان شهید مدرس با اشاره به این مطلب که دانش آموزان آینده‌سازان کشور هستند بیان داشت: مطالعه برای دانش آموزان ضروری است.
در ادامه ابراهیم مونسان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با اشاره به این مطلب که برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان برگزار می‌شود از دانش آموزان خواستار شرکت در این برنامه‌ها شد.
 وی بابیان اینکه مطالعه موجب افزایش آگاهی و خلاقیت ذهنی دانش آموزان می‌شود گفت: دانش آموزان در کنار مطالعه درسی باید به مطالعه کتاب‌های غیردرسی بپردازند.
مونسان با اشاره به این مطلب که مطالعه موجب موفقیت جوانان می‌شود عنوان کرد: حضور در کتابخانه و استفاده از منابع درسی و غیردرسی می‌تواند به موفقیت جوانان کمک شایانی کند.
در خاتمه ازاعضاءجوان و فعال کتابخانه توسط اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان تقدیر شد.

 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 39