بيشتر

1398/1/7 چهارشنبه

رئیس کتابخانه مرکزی استان سمنان خبر داد؛

کتابخانه مرکزی در ایام تعطیلات نوروز به روی علاقه‌مندان گشوده است

رئیس کتابخانه مرکزی استان سمنان از ارائه خدمات کتابخانه مرکزی در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، حنیفه صفری در گفتگویی ضمن بیان اینکه این کتابخانه در مساحتی بالغ‌بر هشت هزار مترمربع در پنج طبقه احداث‌شده است بیان داشت: این کتابخانه دارای سالن مطالعه مجزا، بخش ویژه کودکان، بخش مرجع، بخش استان شناسی، بخش نابینایان، بخش دیداری و شنیداری، آرشیو نشریات، مرکز مبادله کتاب استان، کلاس‌های آموزشی، سالن کنفرانس، بخش نسخ خطی و آمفی‌تئاتر است.
وی با اشاره به این مطلب این کتابخانه در ایام تعطیلات نوروزی مشغول ارائه خدمات به‌تمامی فرهنگ دوستان و هم‌وطنان است اظهار داشت: در بازدید مسافران از کتابخانه با اهدای کتابچه و بروشور تمام جاذبه‌های فرهنگی و گردشگری استان سمنان معرفی می‌شود.
رئیس کتابخانه مرکزی استان سمنان با اشاره به این مطلب که تعدادی «پیک دانایی» برای تعطیلات نوروزی توسط این کتابخانه در مدارس سمنان توزیع‌شده است اظهار داشت: مسائل مطرح‌شده در این پیک شامل: داستان‌نویسی، کاردستی، نقاشی و قصه‌گویی است.
صفری با اشاره به این مطلب که کودکان باید تا پایان فروردین‌ماه پیک‌های خود را به کتابخانه تحویل دهند عنوان کرد: به بهترین پیک‌ها جایزه اهدا می‌شود.
وی افزود: نمایشگاهی از پیک‌های نوروزی کودکان در اردیبهشت‌ماه امسال در کتابخانه مرکزی استان سمنان برپا می‌شود.

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 122