بيشتر
14
1398/1/22 پنجشنبه در شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان مطرح شد؛ اهدای کتاب کودک و اسباب بازی به مناطق سیل زده سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از آمادگی کتابخانه‌های عمومی استان برای دریافت کمک‌های مردمی در زمینه کتاب کودک و نوجوان و اسباب بازی به مناطق سیل زده خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، سعید دهقانلو در جلسه شورای امربه معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با ابراز همدردی  با هموطنانی که در سیل زدگی دچار آسیب شدند بیان داشت:کمک به مردمی که دچار بحران شدند ضروری است.
وی از آمادگی کتابخانه‌های عمومی استان برای دریافت کمک‌های مردمی  در زمینه کتاب کودک و نوجوان و اسباب بازی به مناطق سیل زده خبرداد.
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان گفت: برگزاری نشست‌های کتاب‌خوان در زمینه پیشگیری از بحران و مقابله با بلایای طبیعی را ضروری دانست.
دهقانلو با بیان اینکه ارتباط موثر و مشاوره کتابداران به مخاطبان موجب جذب مردم به کتابخانه می شود گفت: همکاران و کتابداران بایستی در اسرع وقت پاسخگو مخاطبان باشند.
در ادامه امیر ابراهیم شریفی فرمانده پایگاه بسیج امام خامنه‌ای (مدظله العالی) با اشاره به این مطلب که بسیجیان با شناخت و آگاهی از فرهنگ ناب اسلامی و ارزشهای والای آن، سپس پاسداری از آن ارزشها و جلوگیری از هجوم دشمنان به عرصه این فرهنگ، می توانند حافظ اصالتها و ارزشهای انقلاب باشند گفت: پس از شناخت ارزشها و اصالتهای فرهنگی، معرفی و تبلیغ آنها در جامعه، انجام کارهای اصولی و محتوایی به منظور رسمیت بخشیدن و ترویج آنها، از راه آموزش ضروری است.
وی جذب و سازماندهی اعضای عادی و فعال،دیدار با خانواده شهدا ،ایثارگران وجانبازان، برگزاری جلسات منتظران موعود و دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی و ایرانی و خانواده را از جمله برنامه‌های پایگاه بسیج امام خامنه‌ای (مدظله العالی)اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان برشمرد.
 شریفی در خاتمه به  برگزاری جلسه های مستمر حلقه صالحین  و منتظران موعود تاکید کرد.
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 201