بيشتر
14
1398/2/23 دوشنبه در جلسه مدیران خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان مطرح شد؛ آمادگی دستگاه‌های فرهنگی جهت با شکوه تر برگزارشدن جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در استان سمنان مدیران خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در نشستی آمادگی دستگاه‌های خود را برای هرچه با شکوه تربرگزارشدن جشنواره های رضوی در این استان اعلام کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، جلسه  مدیران خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با محوریت  هرچه با شکوه تر برگزارشدن نهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزارشد.
سعید دهقانلو سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در این جلسه ضمن بیان اینکه   برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی  موجب ترویج فرهنگ مطالعه و سیره ائمه اطهار (ع) می شود بیان داشت: برای برگزاری چنین جشنواره‌هایی به  حمایت و همکاری دستگاه‌های فرهنگی نیازمندیم.
وی  گفت: گام برداشتن  برای برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی  توفیق الهی محسوب می شود.
  در ادامه حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نیز با اشاره به این مطلب که  جشنواره دوسالانه سفرنامه نویسی و خاطره نامه نویسی رضوی به همراه جشنواره کتابخوانی رضوی در این استان برگزار می شود عنوان کرد: سمنان امسال برای اولین بار میزبان برگزاری جشنواره دوسالانه سفرنامه نویسی و خاطره نامه نویسی رضوی شده است.
وی با تاکید بر اهمیت برگزاری این جشنواره ها در گسترش فرهنگ و سیره رضوی و نیز ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه، مشارکت و همکاری دستگاه‌های خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی را در هرچه بهتر برگزاری این جشنواره ها بسیار مهم و موثر خواند.
گفتنی است: در نشست مدیران خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، شرکت کنندگان آمادگی دستگاه های تحت پوشش را برای مشارکت و همکاری در برگزاری این جشنواره ها اعلام کردند.

 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 26