بيشتر
123333

550
1398/1/24 شنبه توسط فرماندار شهرستان دامغان صورت پذیرفت؛ تجلیل از کتابداران دامغانی علی اصغر مجد فرماندار شهرستان دامغان با اهدای لوح تقدیربه کتابداران از فعالیت های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در سال گذشته قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، در متن این تقدیر نامه آمده است:
جامعه کتاب‌خوان،جامعه ای قدرتمند در حفظ اصول و ارزش‌ها در برابر دشمنان مهاجم به فرهنگ و اعتقادات بومی و اسلامی می باشد، گسترش و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی رسالت خطیر و هنر شما عزیزان در مجموعه کتابخانه‌های عمومی شهرستان می باشد.
خرسندم که توفیق یافتم مراتب سپاس و امتنان خود را از فعالیت‌های ارزنده شما کتابداران عزیز در سال 1397 در گسترش و بسط فعالیت‌های فرهنگی و کسب رتبه‌های ممتاز استانی و کشوری در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی،جشنواره اهدای کتاب،جشنواره خاطره نویسی،مسابقات قصه گویی و افزایش تعداد اعضای کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اعلام نمایم.
امید است با کوشش شما عزیزان ودرسایه رهنمودهای مقام معظم رهبری شاهد تحقق اهداف فرهنگی و توسعه کتاب‌خوانی و مطالعه بین اقشار مختلف مردم باشیم.ان‌شاءلله

 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 140