بيشتر
گرمسار
1397/11/7 يكشنبه در جلسه انجمن کتابخانه‌‌های عمومی شهرستان گرمسار صورت پذیرفت؛ برنامه ریزی جهت برگزاری برنامه‌های فرهنگی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پنجمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار با محوریت برنامه ریزی جهت برگزاری برنامه‌های فرهنگی در کتابخانه‌ها ی‌عمومی این شهرستان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزارشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، پنجمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار با حضور علی همتی، معاون فرماندار؛ حسن نورمحمدی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گرمسار و اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان با هدف برنامه ریزی برای برگزاری برنامه های فرهنگی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
علی همتی معاون فرماندارشهرستان  گرمساردر این جلسه نیز با اشاره به این مطلب که در آستانه برگزاری  بزرگداشت چهلمین سال انقلاب شکوهمند اسلامی ایران هستیم بیان داشت: دستاوردهای این انقلاب خصوصاً در حوزه فرهنگی بر هیچ کس پوشیده نیست.
 وی افزود: توسعه در بخش اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به اقشار گوناگون و فراهم نمودن امکان دسترسی به اطلاعات در کتابخانه‌ها از جمله دستاوردهای انقلاب‌ است.
وی با اشاره به دستاوردهای فرهنگی پس از انقلاب گفت: باید به مسائل فرهنگی به صورت ویژه نگاه شود.
 در ادامه حسن نورمحمدی رئیس کتابخانه‌های ‌عمومی شهرستان گرمسار گفت: بطورمتوسط کتابداران در هفته دو روز در سطح مدارس حضور می یابند و با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و عادت به مطالعه در بین کودکان و نوجوانان  پیگیر اجرای برنامه‌ها ی متنوع فرهنگی  هستند.
وی برگزاری برنامه های فرهنگی از قبیل نشست‌های کتاب‌خوان ، جمع خوانی و اجرای برنامه های قصه گویی در سطح مدارس را از فعالیت کتابخانه‌ها عنوان کرد.
نورمحمدی با اشاره به این مطلب که برنامه‌های متنوع فرهنگی به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه‌ها ی عمومی این شهرستان برگزار خواهد شد افزود: برنامه شاخص فرهنگی با عنوان «40مدرسه و40کتاب» در شهرستان‌ گرمساربه  مناسبت چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان برگزار خواهد شد.
 در خاتمه اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار در زمینه برگزاری برنامه‌های فرهنگی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 353