بيشتر
مسابقات فرهنگی
1397/1/28 سه‌شنبه مسابقه کتاب‌خوانی امر به معروف و نهی از منکر برگزار می شود اداره‌کل کتابخانه‌های‌عمومی استان در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر مسابقه کتاب‌خوانی با عنوان «امر به معروف و نهی از منکر » را برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی سمنان، اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان «امر به معروف و نهی از منکر » از کتابی با همین عنوان، نوشته حجت الاسلام محسن قرائتی نموده است، علاقه‌مندان جهت دریافت کتاب، سوالات و شیوه‌نامه مسابقه می توانند به سایت اداره کل کتابخانه های عمومی استان به آدرس www.semnanpl.ir قسمت «منابع مسابقات کتابخوانی» یا به کتابخانه‌های عمومی استان مراجعه نمایند.

علاقمندان می توانند جهت شرکت در مسابقه پس از مطالعه کتاب معرفی شده، فقط پاسخ صحیح سؤال‌ها را در قالب یک کد 10 رقمی به شماره 3000101186 ارسال نمایند.

کتابی که برای منبع مسابقه در نظر گرفته شده، در تمامی کتابخانه‌های عمومی استان سمنان موجود است، همچنین شرکت کنندگان می توانند از فایل پی دی اف کتاب، برای مطالعه و شرکت در مسابقه استفاده نمایند.
شایان ذکر است:مهلت شرکت در مسابقه 25 اردیبهشت ماه سال جاری است و به برگزیدگان این مسابقه جوایز نفیسی نیز اهدا خواهد شد.

منبع مسابقه
سوالات مسابقه
کلید سوالات و اسامی برگزیدگان مسابقه

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]