بيشتر
اخبار هفته کتاب 97
1397/8/25 جمعه
..
به مناسبت هفته کتاب؛
نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی درمجلس شورای اسلامی از کتابخانه عمومی امام رضا(ع) بازدید کرد

به مناسبت هفته کتاب نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی درمجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مسئولان شهرستانی از کتابخانه عمومی امام رضا(ع) زمان آبادبازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، به مناسبت هفته کتاب، سید حسن حسینی شاهرودی، نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی؛ حجت‌الاسلام حجت‌الاسلام محمد احمدی،امام جمعه بیارجمند؛ محمد کرم محمدی،فرماندارشهرستان شاهرود و سید ابراهیم موسوی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود از کتابخانه عمومی امام رضا (ع) روستای زمان آباد خارتوران بازدید کردند.
نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی درمجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته کتاب به تمام تلاشگران در این عرصه گفت:کتابداران نقش بسزایی را در جامعه دارند.
سید حسن حسینی شاهرودی با تاکید براینکه برگزاری برنامه‌های فرهنگی در کتابخانه موجب جذب مخاطبان می شود بیان داشت: باید برای توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه تلاش شود.
در ادامه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود با اشاره به این مطلب که فعالیت‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود در حال برگزاری است اظهار داشت: شهروندان استقبال بی‌نظیری از این برنامه های فرهنگی دارند.
سید ابراهیم موسوی با بیان اینکه ترویج فرهنگ مطالعه به عزم همگانی نیاز دارد بیان داشت: ترویج فرهنگ مطالعه موجب کاهش آسیب ‌های اجتماعی در جامعه می شود.
وی با اشاره به این مطلب که در سال‌های اخیر فعالیت‌های عمرانی بسیاری در کتابخانه‌های این شهرستان صورت پذیرفته است از خرید تجهیزات جدید در سالجاری برای کتابخانه‌های شهرستان خبر داد.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]