بيشتر
اخبار هفته کتاب 97
1397/9/9 جمعه
..
در هفته کتاب انجام شد؛
برنامه‌های متنوع در کتابخانه عمومی شهید غلامرضا شهروی

برنامه‌های متنوع فرهنگی در هفته کتاب امسال در کتابخانه عمومی شهید غلامرضا شهروی سرخه برگزارشد.به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، نشست کتاب‌خوان با حضور دانش آموزان  مجتمع آموزشی صالحین برگزار شد.
در این نشست کتاب‌های «سار کوچولو نمی تواند پرواز کند » توسط امیر عباس معینیان؛ «یک جعبه پر از دروغ » توسط حسین سعیدی؛ «حضرت علی اصغر» توسط امیر احمدی؛ « پرواز را به خاطر بسپار »  توسط فاطمه زهرا سنچولی؛«عمه جون برم بابا را ببوسم » توسط صدرا مقدم معرفی شدند.
همچنین زنگ کتاب و کتابخوانی و قصه گویی در مجتمع آموزشی صالحین به صدا درآمد، و کتاب« قیچی که دنبال کار می گشت» توسط طاهره رهایی مسئول کتابخانه قصه گویی شد .
برگزاری    کارگاه  کاردستی «کتاب دست ساز من » از دیگر فعالیت‌ها بود،در این کارگاه کاردستی با محوریت ساخت و تهیه کتاب با طرح و موضوع های مختلف ساخته ذهن و خلاقیت با حضور کودکان در کتابخانه شهید غلامرضا شهروی برگزار شد.
در این نشست کودکان با استفاده از وسایل ساده و ابتدایی که شامل کاغذ های رنگی و عکس پاره هایی از نشریات و کتاب‌های قدیمی است  در کنار دوستان کتابچه های دست ساز خود را با عناوین مختلف تهیه کردند . این برنامه که طی دو جلسه متوالی برگزار شد.
 همچنین نشست کتاب‌خوان  نوجوان برگزار شد و در این نشست‌کتاب های «گریه های امپراطور» نوشته فاضل نظری توسط حنانه خدایار «ربه کا» نوشته داف‍ن‍ه‌ دوم‍وری‍ه‌ توسط زهرا خدایار؛ «مدرسه چگونه سقوط می کند» نوشته لوییس سکر  توسط فاطمه معینیان و «افراد موفق چگونه پیشرفت می کنند» نوشته  جان‌سی مکسول توسط لیلا بلوچی معرفی شدند.

همچنین در هفته کتاب  به همت  کتابخانه شهید غلامرضا شهروی و همکاری مجتمع آموزشی صالحین مسابقه نشریه دیواری با استفاده از منابع معرفی شده در بین دانش آموزان پایه سوم ، چهارم و پنجم مجتمع آموزشی صالحین برگزار شده است

بازدید  نونهالان  پیش دبستانی قاصدک از کتابخانه شهید غلامرضا شهروی  و حضوراعضای کودک و نوجوان عضو کتابخانه  در خیمه معرفت امامزادگان سید رضا و سید علی از دیگر فعالیت‌های این کتابخانه بود.

 


عكس هاي مرتبط :

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]