بيشتر
1

2

3
1397/12/23 پنجشنبه به مناسبت سالروز بزرگداشت شهدا؛ كاركنان و كتابداران كتابخانه‌هاي عمومي استان سمنان با خانواده شهيد «بهرام اميديان» ديدار كردند جمعي از كاركنان و كتابداران كتابخانه‌هاي عمومي استان سمنان به مناسبت سالروز بزرگداشت شهدا با خانواده شهيد «بهرام اميديان» ديدار كردند
به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان سمنان،  به مناسبت سالروز بزرگداشت شهدا سعيد دهقانلو، سرپرست اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان سمنان؛ محمد مرادي، رئيس اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان سمنان و جمعي از كاركنان ستادي و كتابداران شهرستان سمنان با خانواده  شهيد اميديان ديدار كردند.
سعيد دهقانلو سرپرست اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان سمنان در اين ديدار با تأكيد بر فرهنگ ايثار و شهادت بيان داشت: در قرآن كريم و سخنان ائمه اطهار جايگاه ويژه‌اي براي مجاهدان راه حق و اسلام در نظر گرفتند تا جايي كه قرآن شهدا را زنده مي‌داند و از آن‌ها به‌عنوان كساني كه مرده‌اند ياد نكرده بلكه آن‌ها را زنده دانسته كه از درگاه الهي ارتزاق مي‌كنند.
وي افزود: حيات بشري همواره حاصل فداكاري افرادي است كه از تمام هستي خود گذشتند تا حيات جامعه را تضمين كنند و اوج اين ايثارگري‌ها و فداكاري‌ها را مي‌توان در شهادت خلاصه كرد.
در ادامه صغري عامري مادر شهيد بهرام اميديان بابيان مطالبي از خاطرات شهيد گفت: ازخودگذشتگي، ايمان، كمك به ديگران و اخلاق خوب از مهم‌ترين ويژگي‌هاي شهيد بود.
وي با اشاره به اين مطلب كه از مسئولان انتظار دارم كه بيشتر نسل امروز را با انديشه و راه شهدا آشنا كنند افزود: از جوانان مي‌خواهم كه ادامه‌دهنده راه شهدا باشند.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 193