بيشتر
120

160

210
1397/10/19 چهارشنبه به همت کتابداران بخش کودک کتابخانه 22بهمن شهرستان شاهرود؛ برنامه‌های متنوع فرهنگی در مدرسه گوهر شاد برگزارشد برنامه‌های متنوع فرهنگی در مدرسه گوهر شاد به همت کتابداران بخش کودک کتابخانه 22بهمن شهرستان شاهرود برگزارشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان،زهرا سادات هاشمی و سمیه رجبی کتابداران بخش کودک کتابخانه عمومی 22بهمن شهرستان شاهرود،
با حضور و سخنرانی در حیاط مدرسه همه دانش آموزان را به کتابخوانی دعوت کردند و مطالبی را در خصوص  کتابخانه و فعالیتهای بخش کودک ارائه دادند .
  همچنین با رونمایی صندوق «حال خوش خواندن» در مدرسه مقرر شد، این صندوق با هدف توسعه کتابخوانی در سالن مدرسه نصب شود دانش آ موزان  تا پایان فروردین در این مسابقه رقابتی مشارکت کنند و به برترینهایی که خلاصه کتاب و شرکت در نشست کتاب‌خوان داشته باشند جوایز داده شود، در این مسابقه فقط دانش آموزانی که عضو کتابخانه هستند و در کتابخانه حاضر می شوند می توانند شرکت کنند.
زنگ مطالعه و گروه مطالعات ادبی هم از دیگر فعالیت‌های کتابداران درمدرسه گوهرشاد بود  دانش آموزان در یک دورهمی به همراه معلمان و کتابدارن جمع خوانی و بلند خوانی از مجموعه کتاب‌های « نیکولا کوچولو»نوشته امانوئل لوپتی داشتند و با شیوه کتابخوانی و لذت خواندن آشنا شدند.
زهرا حسینی مسئول کتابخانه عمومی 22بهمن شهرستان شاهرود  گفت: حضور کتابداران در مدارس و برگزاری برنامه های فرهنگی  موجب حال خوش خواندن برای کودکان  می شود.
 وی با بیان اینکه برای ترویج فرهنگ مطالعه باید تلاش شود افزود: برگزاری برنامه‌های فرهنگی درراستای ترویج فرهنگ مطالعه در  هم افزایی و مشارکت رقابت گونه دانش آموزان دارد و کودکان را با فضای کتابخانه نیز آشنا می کند .

 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 401