بيشتر
عکس
1397/9/14 چهارشنبه امام جمعه شهرستان سرخه مطرح کرد؛ توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی موجب پیشرفت جامعه می شود امام جمعه شهر سرخه توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی را مهم دانست و گفت: گام برداشتن برای ترویج فرهنگ مطالعه توفیق است. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان، حجت الاسلام مصطفی فاطمی بصیر در نشستی با نسرین قلی بیک،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سرخه و کتابداران این شهرستان ضمن بیان اینکه کتابخانه ‌‌عمومی شهر سرخه نسبت به نیازهای شهروندان  پاسخگو بوده و نیازها را تا حدودی برطرف کرده است بیان داشت: هنوز تا وضعیت مطلوب فاصله بسیاری داریم.
وی با اشاره به این مطلب که  بهترین منبع برای پایان نامه نویسی و تحقیقات مراجعه به کتابخانه و استفاده از منابع آن است افزود: کمبود فضای کتابخانه یکی از مشکلات اساسی است که باید برای رفع آن تلاش بیشتری صورت گیرد.
امام شهر سرخهبا اشاره به این مطلب که  باتوجه به رشد فزاینده ای که ارتباطات و فضای مجازی داشته و افق های جدیدی را پیش روی انسان قرار داده است بیان داشت: کتاب هیچ جایگزینی برای خود ندارد، لذا بهترین دوست و مونس انسان کتاب است.
در ادامه  رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سرخه با اشاره به این مطلب که برای ترویج فرهنگ مطالعه به عزم همگانی نیاز داریم افزود: مطالعه  موجب افزایش آگاهی و پیشرفت جامعه می شود.
نسرین قلی بیک از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی برای ترویج فرهنگ مطالعه در کتابخانه های عمومی شهرستان سرخه خبر داد.

 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 373