بيشتر
عکس
1397/9/15 پنجشنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سمنان خبر داد؛ برگزاری کلاس مثنوی خوانی در کتابخانه کومش سمنان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سمنان از برگزاری کلاس مثنوی خوانی ویژه بزرگسالان در کتابخانه عمومی کومش سمنان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، محمد مرادی در گفتگویی ضمن بیان اینکه این  کلاس‌ها به صورت نشست هفتگی با شرح ابیات مثنوی مولوی که از آغاز کتاب در یک سال گذشته استمرار پیدا کرد بیان داشت: آشنایی با مفاهیم مختلف موجود در اندیشه دینی،کلامی ،عرفانی،اجتماعی و ... جهت کاربرد در زندگی مردم عادی  بنیان گذاشته از مهمترین اهداف برگزاری این کلاس است.
وی افزود:این کلاس با خوانش مخاطبان به صورت خوانش ده الی پانزده بیت و شرح لغات آیات احادیث و تلمیحات موجود در به مدت یک ساعت بر گزار می شود.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سمنان در خاتمه گفت: در کنار این کلاس ،نشست های دیگر از جمله منطق الطیر عطار ،حافظ،سعدی (گلستان و بوستان) ،شاهنامه در گروه سنی بزرگسال و شاهنامه خوانی نوجوان در گروه سنی هشت تا یازده سال از روز دوشنبه تا پنج شنبه برگزار می شود.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 762