بيشتر
عکس

عکس

عکس
1397/9/15 پنجشنبه باهدف توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛ بازدیدهای متنوع از بخش کودک کتابخانه عمومی 22بهمن شهرستان شاهرود انجام شد بازدیدهای متنوع از بخش کودک کتابخانه عمومی 22بهمن شهرستان شاهرود با هدف توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی انجام شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان،بخش کودک و نوجوان کتابخانه عمومی 22 بهمن شاهرود  میزبان مدارس آیت الله طالقانی در چهار کلاس،دهخدا دو پایه،کوشش دو پایه،سجاد یک پایه،گویش یک پایه،میثاق یک پایه،امام هادی(ع) یک پایه،سما یک پایه پیش دبستانی گویش و مهد دنیای فرشتگان و غنچه های زندگی بود.
در این بازدیدها بلند خوانی کتاب‌های «محمد مثل گل بود» ،« پی تی کو ... پی تی کو...» و «خرگوش و موش کوچولو»،«لا لا عروسک جان»،جمع خوانی کتاب‌های« موریس و کتاب‌های پرنده»،«سلام روباه قرمز»،«خودکار قرمزی کوچولو»،«داستان های موموشی»،قصه گویی نمایشی – عروسکی«ماجراهای دلقک کوچولو» و «قصه های موموشی»،« آن کفشها»،« تولد سنجایب کوچولو»،«شعرخوانی شرشر شعر باران»،«گنجشک پر»،«اتل متل پاییزه» و «شعر بارن»، مسابقه روزنامه دیواری، نقاشی ، مرجع شناسی و سایر مسابقات علمی و فرهنگی همزمان با توضیحات درباره کتاب و کتابخوانی،نحوه عضویت، در این بازدیدها انجام شد.
همچنین هر یک از مدارس «زنگ مطالعه» نیز داشتند و ساعتی را برای ورق زدن کتابهای مورد علاقه شان سپری کردند.
این بازدیدها ضمن آشنایی مدارس و مهدکودک‌ها با کتابخانه و فعالیت‌های کتابخانه ای زمینه شوق مطالعه و استفاده از فضای کتابخانه را برای آنان فراهم می کند.
سمیه رجبی وزهراسادات هاشمی کتابدارن این بخش معتقدند: کودکان آینده سازان جامعه اند وبا بازدیدهایی که مدارس و مهدها انجام می دهند؛ کودکان اهمیت کتاب و کتابخوانی را در ضمیر ناخودآگاهشان زنده نگه می دارند و شوق مطالعه برایشان دوچندان می شود.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 413