بيشتر
خبرهای شهرستان میامی
عکس
توسط دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشورصورت پذیرفت: تقدیر از دهیار روستای نام نیک شهرستان میامی علیرضا مختار پور،دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با اهدای لوح تقدیر از ابوالفضل پور مرادی، دهیار روستای نام نیک شهرستان میامی قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان،در بخشی از این لوح آمده است:
با احترام و آرزوی سلامتی و سعادت؛ بدین وسیله از اقدام خیرخواهانه جنابعالی در واگذاری کتابخانه عمومی روستای نام نیک بخش کالپوش شهرستان میامی به اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان صمیمانه تشکر و قدردانی می نماید. امید است خداوند متعال به جنابعالی و همکاران محترمتان جزای خیر عنایت فرماید.
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در گفتگویی ضمن قدر دانی از دهیار روستای نام‌نیک بیان داشت: کتابخانه عمومی ثامن الائمه (ع)روستای نام نیک با مساحت 200متر در هفته کتاب‌ وکتابخوانی امسال افتتاح می شود.
نورعلی غلامحسین نیا سماکوش با اشاره به این مطلب که در حال حاضر این کتابخانه به میز، صندلی ،قفسه و رایانه مجهزشده است افزود: در آینده نزدیک تجهیزات بیشتری برای این کتابخانه خریداری خواهد شد.
وی از 50قفسه کتاب در این کتابخانه خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر این کتابخانه با 500جلد کتاب در زمینه‌های متعدد راه اندازی می شود و در آینده نزدیک سهمیه اولیه برای غنی سازی و تقویت منابع کتابخانه از تهران ارسال می شود.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 375