بيشتر
خبرهای شهرستان مهدیشهر
نشست
با حضور مسئولان برگزارشد؛ نشست کتاب‌خوان در کتابخانه عمومی پیامبر اعظم (ص) درجزین نشست کتاب‌خوان با حضور مسئولان در کتابخانه عمومی پیامبر اعظم (ص) درجزین برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان،نشست کتاب‌خوان با حضورحجت الاسلام رحیمی زاده، امام جمعه شهر؛ دهقانلو،معاون اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛ خورسندی،رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهدیشهر؛رهایی، نماینده بخشدار شهرستان مهدیشهر؛ شاهمیری؛ شهردار شهر درجزین ؛ نماینده شورای شهر و جمعی از مسئولان م شهر درجزین در کتابخانه پیامبراعظم (ص) برگزار شد.
امام جمعه شهر درجزین در این نشست ضمن بیان اینکه کتاب، میراثی ماندگار، پدیده ای باشکوه و با ارزش و عنصری رشد آفرین و روشنگر در پهنه ی زندگی بشر است که نقطه‌ی آغاز رسالت و دعوت اسلامی نیز  بر مبنای کتاب،خواندن و مطالعه شکل گرفت  بیان داشت: اعجاز اسلام، کتاب قرآن و راه رسیدن به اعماق آن تامل،تحقیق و تدبر در آن بود.
حجت الاسلام رحیمی زاده افزود: مطالعه کتاب و کتابخوانی از دغدغه های اصلی فرهنگی ایران اسلامی و ضرورت جامعه امروزی است که ترویج، تقویت و اشاعه فرهنگ آن نیازمند عزم ملی و مستلزم الگوپذیری از بزرگان دین است .
در ادامه معاون اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در این نشست ضمن بیان اینکه  کتابخانه شهر درجزین تنها مکان فرهنگی شهر است  از مسئولان خواستار توجه ویژه به این مکان فرهنگی شد.
سعید دهقانلو افزود: توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی از وظایف همگانی محسوب می شود.
 شاهمیری شهردار شهر درجزین نیز افزود: امیدوارم با همت ، تلاش  و برنامه ریزی همه مسئولان و علاقمندان شاهد ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی و تکریم و پاسداشت اهالی کتاب بویژه نویسندگان باشیم
در خاتمه کتاب‌های  «گناهان کبیره » نوشته آیت الله دستغیب و« درجزین شهر یاقوت سرخ »  نوشته شاه حسینی برای حاضران معرفی شد.


 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 417