بيشتر
خبرهای شهرستان مهدیشهر
204
در کتابخانه عمومی آیت الله کبیر شهمیرزادی؛ کارگاه آموزش کتاب نمدی برگزارشد در کتابخانه عمومی آیت الله کبیر شهمیرزادی کارگاه آموزش کتاب نمدی برای نونهالان برگزارشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، در حاشیه برگزاری این کارگاه سیده فاطمه نبوی، مسئول کتابخانه عمومی آیت الله کبیر شهمیرزادی با اشاره به این مطلب که کتاب‌های پارچه ای شروع برقراری ارتباط با کتابخوانی هستند بیان داشت: اطلاعات در آنها کم کم داده می شود و کودک می آموزد باید قدم به قدم پیش رود و این سرآغاز نقش مهمی را ایفا می کند زیرا نیازهای اولیه ای را در کودک پدید می آورد.
وی با اشاره به این مطلب که عموم استادان تربیتی، روانشناسان و کتابدارانی که در زمینه ترویج کتابخوانی فعالیت می کنند، استفاده از کتاب های پارچه ای را یکی از بهترین راه های توجه کودکان به مساله کتاب خواندن می دانند افزود: براساس تحقیقات انجام شده این نوع کتاب ها می تواند پایه ای برای شروع کتابخوانی باشد.
شایان ذکر است: در این کارگاه نمونه‎هایی از کتاب‌های پارچه ای و نمدی با موضوع های مختلف به دانش آموزان نشان داده و سپس نحوه ی ساخت کتاب نمدی به دانش آموزان آموزش داده شد.

 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 341