بيشتر
خبرهای شهرستان گرمسار
2200
در آستانه جشن 40سالگی انقلاب اسلامی؛ نشست هم اندیشی مسئولان کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار برگزارشد در آستانه جشن 40سالگی انقلاب اسلامی نشست هم اندیشی مسئولان کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار برگزارشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های‌عمومی استان‌سمنان، نشست هم اندیشی مسئولان کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار با اهداف برنامه ریزی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی در کتابخانه ها به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی جهت جذب مخاطبان برگزارشد.
حسن نورمحمدی ضمن قدردانی از تلاش همکاران در برگزاری منظم جلسات نشست کتاب‌خوان گفت: باید برای برگزاری فعالیت‌های فرهنگی شاخص در فضا های کتابخانه ها برنامه ریزی شود.
وی برگزاری برنامه های فرهنگی مانند جلسات رونمایی، نقد و بررسی کتاب، قصه گویی و نشست ‌های کتاب‌خوان را در رونق کتابخانه ها بسیار موثر دانست و افزود: باید همه همکاران در راستای تقویت هرچه بیشتر فضای کتاب و کتابخوانی  و توجه به فعالیت‌های فرهنگی در کتابخانه های عمومی تلاش کنند.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار با اشاره به مسابقه خاطره نویسی که از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در حال برگزاری است افزود: با توجه به تمدید مهلت این مسابقه تا پایان دی‌ماه انتظار می رود علاوه برکتابداران اعضای فعال کتابخانه‌ها نیز با تشویق و ترغیب در این برنامه مشارکت جدی کنند.
وی با تاکید بر اینکه باید برای برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ویژه برنامه‌های فرهنگی با رویکرد کتاب  و کتابخوانی در سطح کتابخانه‌های شهرستان برگزارشد افزود: برگزاری برنامه «چهل مدرسه چهل کتاب» از برنامه های شاخص این شهرستان است که باید برای هرچه باشکوه تر برگزارشدن این برنامه تلاش شود.
در خاتمه مسئولان کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار در خصوص برگزاری برنامه‌های فرهنگی و جذب مخاطبان به کتابخانه‌ها به بحث و تبادل نظر پرداختند

 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 329