بيشتر
1397/10/24 دوشنبه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان خبر داد؛ کارگاه‌ آموزشی آشنایی با نقد معرفی کتاب برای کتابداران برگزارشد مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از برگزاری کارگاه‌ آموزشی آشنایی با نقد معرفی کتاب برای کتابداران استان سمنان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛ نخستین کارگاه آموزشی «نقد و بررسی کتاب »با حضور جمعی از کتابداران شهرستان‌های سمنان، سرخه و مهدیشهر در سالن اجتماعات اداره کتابخانه ‌های عمومی شهرستان سمنان برگزار شد.
 نورعلی غلامحسین نیا سماکوش مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان،  در گفتگویی ضمن بیان اینکه برگزاری نشست ‌های نقد و بررسی کتاب موجب ترویج فرهنگ مطالعه می شود بیان داشت: کتابداران باید در برگزاری این نشست ها از مهارت کافی برخوردار باشند.

سماکوش با اشاره به این مطلب که این کارگاه آموزشی هشت ساعته  نقد و بررسی کتاب با حضور رحمان معرفت استاد دانشگاه و مدرس این دوره برای کتابداران شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه برگزار شد افزود: تا پایان بهمن ماه سالجاری این دوره اموزشی  در همه شهرستان‌های استان سمنان برای کتابداران برگزار می شود.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]