بيشتر
عکس

مومن آباد 15.jpg

مومن آباد 14.jpg
1397/6/26 دوشنبه در کتابخانه‌عمومی شیخ محمود مزدقانی؛ کلاس‌های آموزشی و فرهنگی ویژه تابستان پایان یافت کلاس‌های متنوع فرهنگی و آموزشی ویژه تابستان در کتابخانه‌عمومی شیخ محمود مزدقانی روستای مومن آباد، شهرستان سرخه پایان یافت. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، کتابخانه عمومی شیخ محمود مزدقانی روستای مومن آباد با برگزاری کلاس های متنوع فرهنگی و آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان نقش بسزایی را در ترویج فرهنگ مطالعه داشته است.
مسئول کتابخانه عمومی شیخ محمود مزدقانی مومن آباد در گفتگویی گفت: این کتابخانه با حمایت شورا،دهیار، خیرین و پیشتیبانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و شهرستان در ایام تابستان اقدام به برگزاری دوره های آموزش نقاشی،کاردستی،داستان نویسی،قصه گویی و اجرای نمایش ویژه کودکان و نوجوانان کرد.
زهرا مومن آبادی با بیان اینکه برگزاری برنامه‌های فرهنگی موجب ترویج فرهنگ مطالعه و جذب مخاطبان به ویژه کودکان و نوجوانان به محیط کتابخانه می شود بیان داشت: مطالعه موجب خلاقیت ذهنی می شود.
وی با بیان اینکه برای توسعه کتاب و کتابخوانی به کمک دستگاههای اجرایی و خانواده‌ها نیاز داریم افزود: خانواده نقش بسزایی را در ترویج فرهنگ مطالعه دارند.
مومن آبادی با اشاره به این مطلب که مطالعه موجب افزایش آگاهی افراد می شود بیان داشت: افراد با مطالعه موجب پیشرفت جامعه و کاهش معضلات اجتماعی می شوند.
مسئول کتابخانه عمومی شیخ محمود مزدقانی مومن آباد گفت: در آینده نزدیک برنامه‌های متعدد فرهنگی و آموزشی دراین کتابخانه برگزار می شود.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 617