بيشتر
عکس

شهروی 22.jpg

شهروی 1.jpg

شهروی 2.jpg

شهروی 5.jpg

عکس
1397/7/6 جمعه در کتابخانه عمومی شهید شهروی لاسجرد: برنامه‌های متنوع فرهنگی ویژه ماه محرم برگزارشد مسئول کتابخانه شهید شهروی از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی ویژه ماه محرم در این کتابخانه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، طاهره رهایی در گفتگویی ضمن بیان اینکه یکی از مهم‌ترین مسایلی که باید از دوران خردسالی به کودکان آموزش داده شود، مسایل مذهبی است بیان داشت: جامعه فرهنگی و خانواده ها باید در ابتدا به پایه‌گذاری ارزش‌های مذهبی در کودکان خود بپردازند و این مساله مهم را گام به گام به فرزندان آموزش دهند.
وی ترویج فرهنگ عاشورایی را مهم دانست و گفت: ماه محرم فرصت مناسبی برای آشنایی کودکان و نوجوانان با مفاهیم و آموزه‌های عمیق واقعه عظیم کربلا است.
مسئول کتابخانه شهید شهروی افزود: برگزاری نشست قصه گویی برای کودکان ونوجوانان، معرفی کتاب «رزمنده شش ماهه» ، نشست کتاب‌خوان با محوریت محرم ، نقاشی با موضوع محرم و نمایشگاه کتاب از منابع موجود در کتابخانه با محوریت عاشورا و امام حسین (ع) از جمله برنامه‌هایی بود که در این کتابخانه برگزارشد.
وی با اشاره به این مطلب که با هماهنگی شورای فرهنگی امامزادگان سید رضا و سید علی اکبر (ع) برنامه زیارت عاشورا و قصه گویی واقعه عاشورا توسط حجت الاسلام عابدی مسئول فرهنگی امامزادگان در کتابخانه شهید شهروی برگزارشد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 902