بيشتر
مهربانیان
1397/9/9 جمعه با هدف توسعه کتاب و کتابخوانی؛ کارگاه قصه گویی و کاردستی نونهالان در کتابخانه البرز شهرستان شاهرود در حال برگزاری است کلاس قصه گویی و کاردستی نونهالان در کتابخانه البرز شهرستان شاهرود با حضور نونهالان در حال برگزاری است. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛کتابدار بخش کودک کتابخانه عمومی البرز شاهرود  در گفتگویی بیان داشت:برای تقویت اعتماد بنفس و مهارت های دست ورزی کارگاه قصه خوانی و کاردستی هفتگی در البرز شاهرود برگزار می شود.
مریم مهربانیان افزود: این کارگاههای آموزشی برای رده سنی کودک و نوجوان در بخش کودک کتابخانه عمومی البرز شاهرود برنامه ریزی شده و درحال انجام است.
وی ادامه داد: کتابهای قصه خوانی متناسب با نیاز کودکان ، پیشنهاد های والدین ، نشست کتابخوان ماهانه ، مناسبت های ملی و مذهبی برای هر هفته انتخاب می شود.
مهربانیان تاکید کرد: در کارگاه کاردستی بیشتر برروی مهارت های دست ورزی و تقویت قوه تخیل در دست سازها ی کودکان آموزش داده می شود.
وی استفاده از مواد قابل بازیافت و دورریختنی های موجود در خانه و اسباب بازی های خراب در این کارگاهها برای ساخت کاردستی بیشتر مورد تاکید است.

 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 629