بيشتر

1397/3/19 شنبه

در راستای برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛

نشست کتاب‌خوان اختصاصی اصحاب رسانه استان سمنان برگزارشد

نشست کتاب‌خوان اختصاصی اصحاب رسانه استان سمنان با معرفی چهار اثر این جشنواره در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان،مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در این نشست ضمن بیان اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی یک رخداد مهم فرهنگی در استان محسوب می شود خواستار همکاری رسانه ها برای تبلیغ و آگاهی مردم از این جشنواره‌ شد.
نورعلی غلامحسین نیا سماکوش افزود: برای توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی باید همه بخش‌های جامعه مشارکت کنند .
وی به تشریح وظایف هرکدام از بخش‌های جامعه در این راستا اشاره و خاطرنشان کرد: دولت و حاکمیت به عنوان یکی از بخش‌های موثر در جامعه، وظیفه تامین زیرسخت‌ها و مهیا کردن سیستم سخت‌افزاری را برعهده دارد.
سماکوش با بیان اینکه نقش خانواده‌هابه عنوان یکی از ارکان اساسی جامعه در این میان بسیار مهم است گفت: نقش آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها نیز بسیار تعیین کننده و مهم است.
در این نشست کتاب "کاش تو را می دیدم" ویژه رده سنی 11 تا 17 سال نوشته مژگان شیخی توسط علیرضا عربی خبرنگار روزنامه پیام استان، کتاب "مهر ولایت در آسمان ایران" ویژه رده سنی بزرگسال نوشته آیت الله کریمی جهرمی از سوی محمدتقی قدس سرپرست روزنامه جمهوری اسلامی در استان، کتاب "ماه هشتم" نوشته مهدی غلامعلی رده سنی 17 سال به بالا از سوی آذر پژمان خبرنگار خبرگزاری تسنیم و کتاب "به سپیدی یک رویا" نوشته فاطمه سلمانی توسط سیدرضا عظیمی سرپرست خبرگزاری رضوی استان سمنان معرفی و فرازهایی از آن برای شناخت بیشتر مخاطبان قرائت شد.
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1055