اخبار شهرستان‌ها
1401/6/27 یکشنبه
در آستانه هفته دفاع مقدس و باهدف گسترش فعالیت‌های فرهنگی انجام شد؛
ظرفیت جمعیت هلال‌احمر برای ایجاد همکاری‌های مشترک با کتابخانه‌های عمومی
ابراهیم مونسان؛ رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان؛ باهدف گسترش فعالیت‌های فرهنگی با رضا عامری، رییس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آرادان دیدار کرد و گفت: جمعیت هلال‌احمر ظرفیت مناسبی برای ایجاد همکاری‌های مشترک با کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، ابراهیم مونسان؛ رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان؛ به همراه جمعی از کارکنان و کتابداران اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان با رضا عامری، رییس جمعیت هلال‌احمر  آرادان باهدف گسترش فعالیت‌های فرهنگی دیدار کرد و گفتگو کرد.
ابراهیم مونسان ضمن قدردانی و تشکر از همکاری و تعامل همیشگی جمعیت هلال‌احمر شهرستان با اداره کتابخانه‌های عمومی آرادان، نقش این ارگان را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: برنامه‌ریزی به منظور گسترش خدمات ایمنی در کتابخانه‌های عمومی در دستور کار اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان قرار دارد.
مونسان همچنین از آمادگی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان برای برگزاری انواع فعالیت‌های متنوع فرهنگی با مشارکت این سازمان، هم‌زمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس خبر داد.
رضا عامری، رییس جمعیت هلال‌احمر آرادان نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع کتابداران به فعالیت‌های داوطلبانه جمعیت هلال‌احمر شهرستان آرادان اشاره کرد و افزود: فعالیت‌های ما در حوزه‌های مختلف نظیر پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، خود توانمندسازی و ایجاد زمینه اشتغال و انواع آموزش‌های مهارتی، اشتراکات زیادی با فعالیت کتابخانه‌های عمومی دارد و مهم‌ترین زمینه مشترک آن نیز ارائه خدمات مستقیم به گروه‌های مختلف مردم است و این می‌تواند زمینه‌ساز فعالیت‌های مشترک بین دو دستگاه باشد.

 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.