اخبار شهرستان‌ها
1401/6/5 شنبه
به همت کتابخانه عمومی شهید شاه‌چراغی شهرستان دامغان صورت گرفت؛
برگزاری نشست کتاب‌خوان تخصصی ویژه ماه محرم با حضور اساتید و طلاب حوزه علمیه خواهران
نشست کتاب‌خوان تخصصی با موضوع ماه محرم با حضور اساتید و طلاب حوزه علمیه خواهران در کتابخانه عمومی شهید شاه‌چراغی دامغان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، به همت کتابخانه عمومی شهید شاه‌چراغی شهرستان دامغان، نشست تخصصی کتاب‌خوان با همکاری حوزه علمیه خواهران شهرستان دامغان برگزار شد.
در این نشست کتاب‌های «امام حسین شهید فرهنگ پیشرو» نوشته محمدتقی جعفری، توسط سرکار خانم ام‌البنین مدیحی؛ «یک شب و روز عاشورا» نوشته خلیل کمره‌ای، توسط سرکار خانم لیلا خواجه زاده؛ «حسین از زبان حسین» نوشته محمد محمدیان، توسط سرکار خانم سمیه ابراهیمی؛ و کتاب «آه» نوشته یاسین حجازی، توسط سرکار خانم آزاده امینیان؛ رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان معرفی و به اشتراک گذاشته شد.
 در ادامه این نشست خواجه‌ زاده، مسئول حوزه علمیه خواهران حضرت فاطمه سلام‌الله علیها نیز با استقبال از این نشست، ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و به خصوص به اشتراک‌گذاری کتاب‌های مناسب را بسیار مثبت تلقی کرد و آمادگی خود را برای برپایی نشست‌های بعدی همچنین دیگر فعالیت‌های فرهنگی اعلام کرد.
آزاده امینیان نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور حوزه علمیه خواهران حضرت فاطمه سلام‌الله علیها در کتابخانه شهید شاه‌چراغی، هدف از برگزاری این نشست را به اشتراک‌گذاری تجربیات مطالعاتی طلاب و کتابداران در موضوعات دینی
٫ انقلابی و اجتماعی عنوان کرد.

  
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.