اخبار شهرستان‌ها
1401/8/25 چهارشنبه
فرماندار شهرستان سمنان مطرح کرد؛
کتابخانه‌ها نقش بسزایی در کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی دارند
فرماندار شهرستان سمنان گفت: کتابخانه‌ها نقش بسزایی در رشد فرهنگ و کمرنگ شدن مفاسد و ناهنجاری‌های اجتماعی دارند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان،محمد مرادی ،رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سمنان به همراه محمد بهرامی؛ فرماندار شهرستان سمنان و امیر نجم، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به مناسبت " روز کتاب، کتابدار و کتاب‌خوانی "با حضور در کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) سمنان با اهدای گل از کتابداران قدردانی کردند.
فرماندار شهرستان سمنان ضمن بیان اینکه کتابخانه‌ها جایگاه بسیار مهمی برای رشد فرهنگ و کمرنگ شدن مفاسد و ناهنجاری‌های اجتماعی هستند بیان داشت: باید بسترهای لازم برای جذب کودکان،نوجوانان و جوانان به کتابخانه‌ها فراهم شود.
محمد بهرامی افزود بایستی با درونی سازی مطالعه در بین خانواده‌ها، تبلیغات محلی ، شاداب سازی و به‌روزرسانی منابع و فضای مطالعه، سرانه مطالعه را افزايش دهیم .وی از بخش مستقل کودک و نوجوان، سالن آمفی‌تئاتر کتابخانه عمومی امام خمینی (ره)سمنان بازدید کرد و گفت: آمادگی لازم برای برگزاری جلسات اداری در قدیمی‌ترین کتابخانه شهر سمنان راداریم. بهرامی در خاتمه از هرگونه کمک در راستای بهبود فرهنگ مطالعه استقبال کرد و مجدداً این روز را به تمامی کتابداران استان تبریک گفت. 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.