اخبار شهرستان‌ها
1401/6/20 یکشنبه
در راستای بررسی وضعیت کتابخانه‌ها؛
جلسه شورای اداری مسئولین کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود برگزار شد
جلسه شورای اداری مسئولین کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود با هدف بررسی وضعیت کتابخانه‌ها با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سمنان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، این جلسه با هدف بررسی وضعیت کتابخانه‌ها، تبیین راهبردها، سیاست‌ها و برنامه‌ها و بررسی مشکلات کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود با حضور محمد طاهریان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛ سید ابراهیم موسوی، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود؛ مطهره پیمانخواه، کارشناس امور کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛ زهرا شیرخانیان، کارشناس منابع اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان و جمعی از مسئولین و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود در سالن جلسات اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان برگزار شد.
محمد طاهریان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در ابتدای جلسه ضمن تبریک آغاز هفته دولت و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) ویاران باوفای ایشان، از فعالیت‌ها و برنامه‌های اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
محمد طاهریان در بخش دیگری از سخنانش گفت: امیدوارم با همکاری و همفکری کتابداران و مسئولین کتابخانه‌ها بتوانیم نسبت به ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در جامعه بیش از پیش تلاش کنیم و از همکاران  کتابخانه‌های شهرستان انتظار داریم با افزایش تلاش و انجام مستمر فعالیت‌های فرهنگی خود قدم‌های بلندی برای رسیدن به اهداف نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بردارند.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان ضمن تأکید بر لزوم پیگیری برای جذب مشارکت خیرین، ادارات و سازمان‌ها برای تأمین جوایز مسابقات فرهنگی، از فعالیت مسئولان و کتابداران در برگزاری دومین دوسالانه قصه‌گویی تقدیر و تشکر کرد.
در این نشست مسئولین و کتابداران شهرستان شاهرود نیز مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در میان گذاشتند.
در پایان جلسه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه همکاران، از تلاش و پیگیری‌های کتابداران این شهرستان در راستای ارتقاء و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.
 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.