اخبار شهرستان‌ها
1401/9/16 چهارشنبه
پدر شهید مدافع حرم محمدحسین حمزه در نشست بصیرتی تأکید کرد؛
ضرورت ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی در میان اقشار مختلف جامعه
سرهنگ حمزه در نشست بصیرتی پایگاه بسیج امام خامنه‌ای اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان که به مناسبت هفته بسیج در شهرستان شاهرود تشکیل شد بر ضرورت ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی در میان اقشار مختلف جامعه تأکید کرد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، سرهنگ حسن حمزه پدر شهید مدافع حرم در نشست بصیرتی به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: هفته بسیج از مناسبت‌های بزرگ ملی است زیرا امام راحل (ره) با آینده نگری و در راستای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی دستور تشکیل این نهاد ارزشمند را صادر کردند و امروز همگان از برکات بسیج بهره می‌برند.

              

وی بابیان اینکه نقش فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه بسیار مهم و حیاتی است، افزود: ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی در میان اقشار مختلف جامعه لازم و ضروری است و همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید در جهت گسترش تفکر بسیجی با تعامل هرچه بهتر تلاش کنند.
سرهنگ حمزه در ادامه هفته بسیج را یادآور پیرمردان و شیر زنانی دانست که با تکیه‌بر ایمان و غیرت دینی و مذهبی خود در زمان بروز بحران‌ها و مشکلات بلافاصله در میدان حاضرشده و همواره در کنار مردم ایستاده‌اند و سربلند از تمامی آزمون‌ها بیرون آمده‌اند.

               

 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.