اخبار شهرستان‌ها
1401/6/10 پنجشنبه
باهدف ترویج فرهنگ مطالعه؛
فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه‌ عمومی ابن یمین فریومدی شهرستان میامی در نیمه اول شهریورماه اعلام شد
باهدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی فعالیت‌های فرهنگی متنوع در کتابخانه‌ عمومی ابن یمین فریومدی شهرستان میامی در نیمه اول شهریورماه، در حال انجام است
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی سمنان، باهدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی فعالیت‌های متنوع فرهنگی، در کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی در حال برگزاری است.
کمال ترابیان، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی گفت: به همت مرضیه بهادری، مسئول کتابخانه عمومی ابن یمین فریومدی؛ فعالیت‌های متنوع فرهنگی نظیر جمع خوانی، کلاس آموزشی با موضوع آموزش مهارت‌های اجتماعی و فردی «و» ارتقای توانایی مقابله با واقعیت‌های زندگی و فرزند پروری، کلاس‌های قرآنی، کلاس نقاشی و کاردستی و اوریگامی، کلاس آموزش زبان و کلاس آموزش نقاشی روی سنگ و شیشه، نشست کتاب‌خوان و قصه‌گویی، در این کتابخانه‌ در حال برگزاری است.
وی هدف از برگزاری این کلاس آموزشی را ایجاد فضایی بانشاط، پرورش خلاقیت کودکان و پر کردن اوقات فراغت آن‌ها دانست و افزود: کتابخانه عمومی نهادی فرهنگی است و می‌تواند در فرهنگ‌سازی نقش تعیین‌کننده‌ای داشته باشد. با ایجاد عادت به مطالعه از سنین کودکی، افراد به کتاب‌خوانی و مطالعه مفید ترغیب می‌شوند.

گفتنی است کتابخانه روستایی این یمین فریومدی واقع در روستای فریومد از توابع شهرستان میامی، با مسئولیت خانم مرضیه بهادری و  با اجرا و انجام فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی متنوع و متعدد، توانسته است، جایگاه شایسته‌ای در بین اهالی به ویژه کودکان و نوجوانان پیدا کند.

 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.