اخبار شهرستان‌ها
1401/6/21 دوشنبه
طی سفر یک‌روزه به شهرستان شاهرود صورت گرفت؛
بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از کتابخانه عمومی شهرک البرز
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با هیئت همراه در جریان سفر یک‌روزه به شهرستان شاهرود، ضمن بازدید از کتابخانه عمومی شهرک البرز با اعضای این کتابخانه گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، محمد طاهریان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در جریان سفر یک‌روزه به شهرستان شاهرود، از نزدیک با کتابداران و اعضای کتابخانه عمومی شهرک البرز دیدار کرد و در جریان نحوه فعالیت و خدمات این کتابخانه قرار گرفت.
 مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در این بازدید با اشاره به اهمیت توجه به شاداب سازی و زیباسازی و ارائه خدمات کتابخانه‌ای درخور و شأن اعضای کتابخانه بیان داشت: همه تلاش ما بر ارائه خدمات متناسب با وظایف و در شأن شهروندان عزیز متمرکز است و زیباسازی فضای کتابخانه‌ها در اولویت قرار دارد که انشا الله به‌مرورزمان و به ترتیب اولویت پیگیری خواهد شد.
 محمد طاهریان ادامه داد: توجه به برنامه‌های بخش کودک از پیگیری‌ها و اولویت‌های اصلی ما در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان است. باید تلاش کنیم تا فرزندان جامعه خود را با کتاب و فضای مطالعه آشنا کنیم.
وی ضمن اشاره به موقعیت مکانی مناسب کتابخانه شهرک البرز که در منطقه پرجمعیت شهر قرارگرفته است، به استفاده از ظرفیت بسیجیان و نمازگزاران مسجد الهادی رو به روی کتابخانه تأکید کرد.
طاهریان هدف از این‌ بازدید را انتقال تجربیات کاری در حوزه کتابخانه‌ها و ارتباط نزدیک‌تر برای اجرای هرچه بهتر سیاست‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور عنوان کرد.

 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.