اخبار شهرستان‌ها
1401/6/31 پنجشنبه
همزمان با روز شعر و ادب فارسی؛
برپایی محفل شعر خوانی و بزرگداشت استاد شهریار در کتابخانه عمومی شهید فهمیده آرادان
همزمان با روز شعر و ادب فارسی محفل شعر خوانی و بزرگداشت استاد شهریار در کتابخانه عمومی شهید فهمید شهرستان آرادان برپاشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان، همزمان با روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد محمد حسین بهجت تبریزی معروف به شهریار ، محفل ادبی «صبح امید » با حضور ابراهیم مونسان، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آرادان؛ امید همتی، رییس انجمن شعر آرادان؛ حسین پازوکی، نویسنده و ناشر و جمعی از شاعران و پیشکسوتان عرصه ادبیات در کتابخانه عمومی شهید فهمیده آرادان برگزار شد.
ابراهیم مونسان، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آرادان ضمن عرض خوش آمدگویی به اساتید برجسته ادبیات شهرستان و حاضرین در مراسم، روز شعر و ادبیات فارسی و بزرگداشت استاد شهریار را تبریک گفت و در خصوص این روز و مقام و جایگاه این شاعر برجسته در شعر و ادب فارسی ایران زمین بحث و تبادل نظر نمود.
در ادامه این مراسم حسین پازوکی، شاعر و پیشکسوت عرصه شعر و ادبیات فارسی نیز ضمن گرامیداشت این روز گفت: قامت شعر فارسی بلند است و زندگی ایرانیان از دیرباز با همین اشعار در امیخته  است.
وی ضمن بیان اینکه: امروزه بیشتر قشرهای جامعه با شعر و ادبیات فارسی سر و کار دارند تصریح کرد: در زمان های گذشته از شعر به عنوان یک ابزار کاربردی و آموزشی استفاده می شد و به حمداله تا امروز نیز رویکردهای خود را حفظ کرده است. در واقع امروز ما با شعر زندگی می کنیم.

تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.