بيشتر

1398/3/5 يكشنبه

به همت کتابداران بخش کودک کتابخانه عمومی 22بهمن صورت پذیرفت؛

فعالیت متنوع فرهنگی در راستای برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی

فعالیت متنوع فرهنگی در راستای برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی به همت کتابداران بخش کودک کتابخانه عمومی 22بهمن شهرستان شاهرود انجام شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، در راستای نهمین جشنواره رضوی با همت کتابدارن سمیه رجبی و زهرا سادات هاشمی کتابداران بخش کودک کتابخانه 22 بهمن تبلیغات رضوی در مدارس و کتابخانه انجام شد.
در این برنامه ها کتابداران کودک در مراسم صبحگاه مدارس شرکت کرده و ضمن سخنرانی و معرفی کتاب‌های جشنواره برای گروههای سنی مختلف و شیوه های مشارکت برای کودکان و توضیح فراخوان جشنواره؛ نونهالان را به شرکت در پویش و مسابقه دعوت می کنند و در کلاس‌های مدرسه با همکاری مدارس و مربیان کتاب‌ها توزیع و با تمرین و هماهنگی کودکان علاقه مند در پویش شرکت کرده و فیلم‌های این کودکان جهت ارسال  به جشنواره گرفته می شود.
کتاب‌های مناسب کودکان شامل « امام رضا(ع)» نوشته  زهرا عبدی؛ «کبوترها و آهوها» نوشته سید احمد میرزاده؛ «8 قصه از امام جواد » به روایت حسین فتاحی  و کتاب مناسب نوجوان «درختی که بال در آورد » نوشته مجید ملا محمدی؛ «راز آن بوی شگفت داستانی بر اساس زندگی امام رضا (ع) » نوشته فریبا کلهر در بین کودکان و نوجوانان نیز جمع خوانی شد وسعی شد  کودکان و نوجوانان حضور حداکثری برای شرکت در نهمین جشنواره رضوی داشته باشند.

 
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]