بيشتر
1397/9/23 جمعه در کتابخانه عمومی آیت الله کبیر شهمیرزادی: جلسات قرآنی برگزار می شود مسئول کتابخانه عمومی آیت الله کبیر شهمیرزادی از برگزاری جلسات قرآنی در کتابخانه عمومی آیت الله کبیر شهمیرزاد برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، سیده فاطمه زهرا نبوی در گفتگویی از برگزاری کلاس حفظ، روخوانی و روانخوانی قرآن کریم  ویژه کودکان در این کتابخانه خبر داد و گفت: قرآن کریم در تمام مراحل زندگی راه گشای انسان است و انسان را به بالاترین درجات کمال و رستگاری هدایت می کند.
 وی هدف از برگزاری این کلاس‌ها را آشنایی کودکان با قرآن، ترغیب و تشویق آنها به خواندن صحیح و حفظ قرآن کریم، ترویج فرهنگ، معارف و تعالیم حیات بخش قرآنی در میان مردم به ویژه کودکان است.
مسئول کتابخانه عمومی آیت الله کبیر شهمیرزادی  گفت: کلاس آموزش حفظ، روخوانی، روان‌خوانی قرآن کریم با حضور کودکان عضو کتابخانه روزهای یکشنبه هر هفته برگزار می شود.
نبوی با اشاره به این مطلب که  باید از این فرصت برای ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه استفاده کرد اظهار داشت: ‌بدون شک توسعه و ترویج فرهنگ انسان‌ساز قرآن کریم از مهمترین  اقدامات فرهنگی است که تمام جامعه را در برابر آفات ناشی از تهاجم فرهنگی مصون می‌دارد.

 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]