بيشتر
1397/11/7 يكشنبه رئیس اداره کل کتابخانه ‌های عمومی شهرستان میامی مطرح کرد؛ برگزاری برنامه ‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی ثامن الائمه نام نیک رئیس اداره کل کتابخانه ‌های عمومی شهرستان میامی ازبرگزاری برنامه ‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی ثامن الائمه نام نیک شهرستان میامی خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، کمال ترابیان در گفتگویی ضمن بیان اینکه کتابخانه عمومی  ثامن الائمه  نام نیک در آبان ماه سالجاری راه اندازی شد بیان داشت:در حال حاضر 650نفر عضو این کتابخانه هستند.
وی از وجود 3000نسخه کتاب در کتابخانه خبر داد و افزود: برنامه ‌های متنوع فرهنگی از جمله نشست کتاب‌خوان، کارگاه‌های قصه گویی و روخوانی قرآن در این کتابخانه در حال برگزاری است.
ترابیان با اشاره به این مطلب که در جوامع امروزی، انسان به دانش‌های نوین و علوم گسترده‌ای دست یافته، تا آنجا که پیشرفت علمی بشر از حد خود خارج شده و به فناوری‌های‌ عظیمی دست یافته است تصریح کرد: مطالعه، انسان را از هویت خود با خبر می‌کند و راه درست زیستن را به او می‌آموزد.
 رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی با اشاره به این مطلب که کتاب همواره در تمامی دوره‌ها و زمان‌ها کمک حال بشر بوده است، تا آدمی با اندیشه‌های سالم در مسیر درست زندگی گام بر دارد اظهار داشت: اگر خوب دقت کنیم می‌توان اندیشه‌های درست را از درون یک کتاب بیرون کشید و آن رابه عنوان یک الگوی درست در زندگی، قرار داد.
 ترابیان با بیان اینکه یکی از بزرگترین دلایل کتاب خواندن، کسب دانش است عنوان کرد:کتاب ها یک منبع غنی از اطلاعات هستند.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]