بيشتر1398/4/16 يكشنبه به مناسبت ایام تابستان؛ برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی حاج علی‌اصغر درواری برگزار شد برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی حاج علی‌اصغر درواری شهرستان دامغان به مناسبت ایام تابستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، جواد رئیسیان مسئول کتابخانه عمومی حاج علی‌اصغر درواری در حاشیه برگزاری این برنامه‌های فرهنگی ضمن بیان اینکه در فصل تابستان برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی حاج علی‌اصغر درواری برگزار می‌شود بیان داشت:کودکان و نوجوانان از برگزاری این برنامه‌ها استقبال خوبی داشتند.
وی با اشاره به این مطلب که روستای دروار جزء روستاهای مهم و تأثیرگذار درزمینه فرهنگ شهرستان دامغان است افزود: مردم این روستا به‌ویژه جوانان و نوجوانان علاقه زیادی به مطالعه و فرهنگ مکتوب دارند و در تمام ایام سال استقبال خوبی از برنامه‌های فرهنگی و آموزشی این کتابخانه دارند.
 وی از برپایی نمایشگاه کتاب تقریظی مقام معظم رهبری و برگزاری کارگاه شاهنامه‌خوانی برای اعضای نوجوان و جوان این کتابخانه در هفته جاری خبر داد و گفت: برگزاری چنین برنامه‌هایی موجب ترویج فرهنگ مطالعه و جذب مخاطبان به محیط فرهنگی کتابخانه می‌شود.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]