فهرست

تازه‌ترين اخبار

به مناسبت ماه محرم؛

مسابقه کتاب‌خوانی از کتاب «شهید کربلا» در استان سمنان در حال برگزاری است

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان گفت: هم‌زمان با فرارسیدن ماه محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان مسابقه کتاب‌خوانی با محوریت کتاب «شهید کربلا» با همکاری بنیاد نخبگان استان سمنان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛ محمد طاهریان در گفتگو با ایرنا بیان داشت: هم‌زمان با آغاز ماه محرم مسابقه کتاب‌خوانی با محوریت کتاب «شهید کربلا» به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی و بنیاد نخبگان استان سمنان در حال برگزاری است.
محمد طاهریان روز شنبه به ایرنا افزود: هم‌زمان با فرارسیدن ماه محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان مسابقه کتاب‌خوانی با محوریت کتاب «شهید کربلا» با همکاری بنیاد نخبگان استان سمنان در حال برگزاری است.
وی با بیان اینکه مسابقه کتاب‌خوانی از کتاب «شهید کربلا» نوشته محمدباقر پورامینی در قالب پرسشنامه چهارگزینه‌ای به‌منظور تلاش در راستای توسعه و ترویج فرهنگ عاشورایی برگزار می‌شود اظهار داشت: علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این مسابقه از تاریخ یازدهم مرداد لغایت دهم شهریورماه سال جاری به سامانه الکترونیکی اداره ‌کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به نشانی http://www.semnanpl.ir مراجعه کنند.
وی افزود: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند پس از مطالعه فایل پیوست، فقط پاسخ صحیح سؤال‌ها را در قالب یک کد پنج‌رقمی به شماره ۱۰۰۰۴۵۰۲۵  ارسال کنند.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان خاطرنشان کرد: اسامی برگزیدگان مسابقه کتاب‌خوانی از کتاب «شهید کربلا» در تاریخ ۲۰ شهریورماه امسال در سایت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان منتشر خواهد شد.
پوستر مسابقه شهید کربلا
منبع مسابقه
سوالات مسابقه


 
 
امتیاز دهی