فهرست

تازه‌ترين اخبار

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر انجام شد؛

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با خانواده شهید سید قدرت‌اله موسوی و ادای احترام به مقام پدر و مادر شهید

مدیرکل و تعدادی از کارکنان کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در دیدار با مادر و اعضای خانواده شهید مدافع حرم سید قدرت‌اله موسوی از صبر و ایستادگی پدر و مادر این شهید والامقام تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، در مراسم‌های گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، محمد طاهریان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به همراه امیر ابراهیم شریفی، فرمانده پایگاه بسیج و رییس اداری و مالی اداره کل؛ قاسم رئوفی، مسئول امور فرهنگی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان و جمعی از همکاران با حضور در  منزل شهید مدافع حرم سید قدرت‌اله موسوی در فضایی گرم و صمیمی با خانواده این شهید گفت‌‌وگو و از آن‌ها دلجویی کرد.
محمد طاهریان ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر و تجلیل از صبر و بردباری والدین شهیدان، بر اهمیت ادامه راه شهدا تأکید کرد و گفت: همه ما مدیون خون  شهدای عزیزمان هستیم که همه هستی و حیات خود را در راه اسلام، ولایت و عزت کشور عزیزمان فدا کردند و امروز وظیفه داریم راه و آرمان‌های آنان را با قدرت ادامه دهیم.

در این دیدار پدر و مادر این شهید والامقام ضمن خیرمقدم و ابراز خرسندی از حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و هیئت همراه در منزل خود، خاطراتی از شهید موسوی بیان کردند.

 
 
امتیاز دهی