فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در جریان سفر یک روزه به ایوانکی انجام شد؛

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با خانواده شهید اباذر جعفری

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان باهدف زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا با حضور در منزل شهید مدافع حرم اباذر جعفری، با خانواده وی دیدار، و از صبر و ایستادگی پدر و مادر این شهید والامقام تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، محمد طاهریان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به همراه حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی کشمیر امام جمعه ایوانکی؛ حسن نورمحمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار و جمعی از همکاران اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با حضور در منزل شهید اباذر جعفری، با خانواده وی دیدار کردند.
محمد طاهریان در این دیدار ضمن تبریک پیشاپیش فرار رسیدن بهار طبیعت و تقارن آن با بهار قرآن را به فال نیک گرفت و بر اهمیت ادامه راه شهدا تأکید کرد و گفت: همه ما مدیون خون شهدای عزیزمان هستیم که همه هستی و حیات خود را در راه اسلام، ولایت و عزت کشور عزیزمان فدا کردند و امروز وظیفه داریم راه و آرمان‌های آنان را باقدرت ادامه دهیم.
گفتنی است، شهید اباذر جعفری در سال 1369/1/1در افغانستان دیده به جهان گشود و در چهارمین روز از بهمن ماه 1394 در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
 
امتیاز دهی