فهرست

گزارش

در راستای برگزاری یازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی:

جلسه انجمن خیرین کتابخانه‌ساز در استان سمنان برگزار شد

جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز استان سمنان در راستای برگزاری یازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، انجمن خیرین کتابخانه ساز استان سمنان  با حضور محمد طاهریان،مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان؛علی‌اصغر جمعه‌ای، رییس هیئت امنای انجمن خیرین کتابخانه ساز استان سمنان؛ حجت الاسلام و المسلمین جلیل طاهریان، مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه ساز استان سمنان؛سعید دهقانلو،معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان؛ جمعی از کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان و دیگر اعضای خیرین کتابخانه ساز استان به منظور  ارائه گزارش از فعالیت‌های انجمن خیرین کتابخانه ساز، بررسی مشکلات کتابخانه‌ها و هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن یازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی برگزارشد.
محمد طاهریان،مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان در نشست انجمن خیرین کتابخانه ساز استان سمنان ضمن قدردانی از اعضای انجمن بیان داشت: خوشبختانه در این استان خیرین بسیاری هستند که در زمینه‌های متعدد کمک می‌کنند.
وی با اشاره به این مطلب که تاکنون فعالیت‌های بسیاری توسط انجمن خیرین کتابخانه ساز استان سمنان انجام‌شده است افزود: برگزاری برنامه‌های فرهنگی شاخص به عزم همگانی نیاز دارد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با ارائه گزارشی از روند برگزاری یازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در استان سمنان گفت: این جشنواره تا آبان ماه  امسال ادامه دارد.
وی با تأکید بر اینکه در سال جاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در ده گرایش در حال برگزاری است اظهار داشت: کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.
طاهریان بابیان اینکه در سال گذشته بیش از 32 هزار نفر از استان سمنان در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی شرکت کردند گفت: امیدواریم امسال هم استان سمنان با مشارکت مردم و مسئولان در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی بدرخشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین جلیل طاهریان مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه ساز استان سمنان گام برداشتن برای فعالیت فرهنگی را باقیات‌صالحات دانست.
وی ضمن بیان اینکه تاکنون فعالیت‌های بسیاری توسط این انجمن برای توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در این استان انجام‌شده است بیان داشت: کارهای خیرخواهانه در هیچ شرایطی تعطیل نمی‌شود.
طاهریان با اشاره به این مطلب که یازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در استان سمنان در حال برگزاری است افزود: قطعاً تمام خیرین برای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره در استان کمک خواهند کرد.
 در ادامه علی اصغر جمعه ای رئیس هیئت‌امنای انجمن خیرین کتابخانه ساز استان سمنان گفت: باید به جشنواره کتاب‌خوانی رضوی نگاه ویژه داشته باشیم.
وی افزود: جشنواره کتاب‌خوانی رضوی برنامه فرهنگی شاخص ملی است و باید برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این جشنواره تلاش شود.
جمعه ای با تأکید براینکه باید برای توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی همه مردم و مسئولان تلاش کنند اظهار داشت: قطعاً خیرین استان سمنان هم برای تحقق این مهم کمک خواهند کرد.
رئیس هیئت‌امنای انجمن خیرین کتابخانه ساز استان سمنان ضمن بیان اینکه تاکنون فعالیت‌هایی برای توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی توسط اعضای این انجمن در استان سمنان انجام‌شده است گفت: باید از ظرفیت‌هایی که در این استان وجود دارد بیشتر استفاده شود.
 

 
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی