فهرست

اخبار شهرستان‌ها
باهدف توسعه فرهنگ ایثار و شهادت صورت گرفت؛

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با خانواده شهید علی‌اکبر گلینی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با خانواده شهید علی‌اکبر گلینی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، محمد طاهریان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به همراه جمعی از همکاران کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار با خانواده شهید علی‌اکبر گلینی، دیدار و گفتگو کردند.
محمد طاهریان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان ضمن بیان اینکه اکنون ما هر آنچه داریم از شهدا داریم به بیان رهبر انقلاب حضرت آیت ا... خامنه‌ای اشاره کرد و گفت: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهدا نیست.
وی افزود: شهدا در نزد خداوند ارج‌وقرب بالایی دارند و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های بعد بر عهده ماست حماسه سلحشوری‌ها و جان‌فشانی‌های شهدای انقلاب، دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در صحیفه پرافتخار و زرین مقاومت ملت ایران اسلامی برای همیشه تاریخ، ثبت و ضبط خواهد ماند.
 طاهریان تصریح کرد: شهادت هیچ‌وقت تمام‌شدنی نیست، آن خطی که امام حسین (ع) در روز عاشورا ترسیم فرمودند بیانگر این واقعیت است که مسیر شهادت هیچ‌وقت تمام نخواهد شد چراکه در طول تاریخ ظالمین و ستمگران همیشه بوده‌اند و پیروان مکتب اهل‌بیت (ع) نیز وظیفه‌دارند که در برابر این ظلم‌ها و تعدی‌ها بایستند.
 در ادامه فخری گلینی همسر شهید مطالبی را در خصوص ویژگی‌های شهید علی‌اکبر گلینی بیان کرد.
در خاتمه نیز با اهدای لوح تقدیر از خانواده شهید قدردانی شد.

 
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ