فهرست

اخبار شهرستان‌ها
به‌منظور برنامه‌ریزی برای برگزاری فعالیت‌های شاخص فرهنگی انجام شد؛

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با امام‌جمعه گرمسار

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به‌منظور برنامه‌ریزی برای برگزاری فعالیت‌های شاخص فرهنگی و بررسی مشکلات کتابخانه‌ها، با امام‌جمعه شهرستان گرمسار دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، محمد طاهریان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به همراه حسن نورمحمدی، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار به‌منظور برنامه‌ریزی برای برگزاری کارهای شاخص فرهنگی و بررسی مشکلات کتابخانه‌ها با حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی آرامی، امام‌جمعه شهرستان گرمسار دیدار و گفتگو کرد.
محمد طاهریان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان، اظهار داشت: کلاس‌های تابستانی جهت غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان، جوانان و نوجوانان در کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار برگزار می‌گردد. خوشبختانه تاکنون دانش آموزان و مردم استقبال خوبی از این کلاس‌ها داشتند.
طاهریان اظهار داشت: در حال حاضر کتابخانه عمومی علامه طباطبایی گرمسار با مشکلاتی همراه است که ان‌شاا... با حمایت‌های جنابعالی و همراهی هیئت امنای مسجد جامع بتوانیم این مشکلات را مرتفع کنیم.
وی از انعقاد تفاهم‌نامه با دستگاه‌های اجرایی در راستای توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی خبر داد و گفت: امیدواریم با اجرای این تفاهم‌نامه‌ها شاهد ترویج و توسعه بیش‌ازپیش کتاب‌خوانی باشیم.
در ادامه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی آرامی، امام‌جمعه گرمسار با تأکید بر اینکه مسائل کتاب و کتاب‌خوانی در قله فعالیت‌های فرهنگی است، اظهار داشت: کتاب هیچ جایگزینی ندارد و باید به‌صورت ویژه به آن نگاه شود.
وی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی و پژوهشی طلبه‌های حوزه علمیه، عنوان کرد: باید از ظرفیت این قشر برای ترویج فرهنگ مطالعه استفاده شود.
امام‌جمعه گرمسار بابیان اینکه کتابخانه علامه طباطبایی گرمسار یکی از کتابخانه‌های خوب و پویا در شهر گرمسار است افزود: باید با پیدا کردن مکان مناسب و در شأن مردم گرمسار کمبودها و نواقص این کتابخانه را مرتفع کنیم. آرامی با تأکید بر اینکه باید برای توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی همه مردم و مسئولان تلاش کنند، اظهار داشت: قطعاً خیرین شهرستان گرمسار هم برای تحقق این مهم کمک خواهند کرد.
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ